Potravinové doplňky a mozkové dysfunkce

Mozkové dysfunkce, které trápí řadu dospělých lidí i školáků, mají různé příčiny. Mezi ně patří i poruchy vznikající na neurofyziologickém podkladě, který souvisí se zdravotním stavem jedince a výživou mozku.

Hlavní roli hrají nenasycené mastné kyseliny. Mnohé klinické studie prokázaly, že užívání omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin ve správném poměru pomáhá se zlepšením koncentrace pozornosti, s opožděným vývojem řeči, s problémy při čtení a psaní a s obtížemi v chování (impulzivita, hyperaktivita, agresivita). Tyto potravinové doplňky fungují v době užívání, ale neodstraní další příčiny dysfunkcí jako malé množství neuronů či jejich výpadky, chybějící nervové spojení, psychickou či stresovou příčinu. Proto někomu pomohou a někomu ne.

Posílení centrální nervové soustavy doporučuji:

užívání omega -3,6,7,9 + vitamin D3 od NaturaMed Pharmaceuticals, zelené potraviny Green Ways – mladý ječmen i řasu Chlorellu, olej ze semen Sacha Inchi od Energy a mnohé další.

Pro vytvoření spojů či odstranění psychických příčin pak tréninky EEG biofeedback, homeopatii, jógové dýchání, biofeedback hry, psychowalkman.

Některé z doporučených služeb či potravinových doplňků naleznete a objednáte zde http://homeolux.webnode.cz/ (Green Ways, Energy, Homeopatie)

https://www.naturamed.cz/?trc_source=adwords&trc_campaign=Naturamed-Brand&gclid=Cj0KEQjw1JbPBRCr05aKy7HnmJsBEiQA4qPY-TpkgUkqcFFN8yelywXVUjKWeEdmFNnuG7rabrITHoUaApy58P8HAQ#!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *